Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/platne/serwer232283/public_html/turecki.edu.pl/wp-content/plugins/testimonials-by-woothemes/classes/class-woothemes-widget-testimonials.php on line 87

Od kilku miesięcy uczę się języka tureckiego z Agatą. W niezwykle prosty sposób Agatka potrafi wyjaśnić wszelkie zawiłości gramatyczne języka. Uwierzyłam, że tureckiego można się nauczyć. Na każdą kolejna lekcję czekam z radością. Oprócz tego, że uczę się języka mojego ulubionego kraju, to jeszcze mam kontakt z niezwykle interesującą osobą, jaką jest Agata.

Agata jest osobą bardzo zaangażowaną, co pozwala szybko dopasować tok zajęć do oczekiwań ucznia. Lekcje są przemyślane i ciekawe, a przygotowane materiały różnorodne. Atmosfera, nawet przy tak dużej intensywności zajęć, jest świetna. Polecam wszystkim.

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i umiejętność jej przekazania w ciekawy sposób. Lekcje są interesujące, przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze. Agata tłumaczy wszystko bardzo zrozumiale, dodaje dużo informacji ułatwiających zapamiętanie słówek czy zasad gramatycznych.
Duży plus to także elastyczne godziny zajęć.
Ogólnie- super i jestem bardzo zadowolona , że akurat Agata wprowadza mnie w tajniki języka tureckiego 🙂 Polecam!

Agata potrafi wyjaśnić zawiłości gramatyki języka tureckiego w prosty i zajmujący sposób, z nutą humoru. Jej pasja i pogodne usposobienie sprawiają, że ponad dwugodzinne zajęcia mijają szybko i w dobrym nastroju; pozostaje tylko odrobić zadania domowe i czekać na następne zajęcia 🙂 Bardzo polecam Agatę jako wspaniałego nauczyciela języka tureckiego!

Wszystkie opinie przeczytać możesz na moim profilu na portalu e-korepetycje.