turecki online
Turecki online – nowa oferta 2018/19

Wakacje dopiero się zaczęły i również my dopiero planujemy urlopy, jednocześnie jednak już dziś przygotowujemy się do nowego roku szkolnego, tak aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni.

Firma Artaga cały czas się rozwija więc proponuję Wam sprawdzenie nowej, zaktualizowanej oferty kursów języka tureckiego online.

Kursy językowe online kojarzą się zazwyczaj ze Skype’m. Sprowadzają się do rozmowy za pośrednictwem tego komunikatora, z ewentualnymi dodatkowymi elementami. I ja w ten sposób prowadziłam i nadal prowadzę część swoich lekcji w sieci, ale chciałabym spróbować czegoś nowego, skorzystać z ciągle rozwijających się możliwości technologicznych.

Dlatego Już dziś zapraszam do wpisywania się na kursy online w semestrze zimowym 2018/19, które prowadzić będę już nie przez Skype lecz za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Jest ona przeznaczona przede wszystkim do organizacji webinarów, czyli wykładów online, ale sprawdza się też bardzo dobrze w prowadzeniu bardziej interaktywnych zajęć praktycznych.

W wirtualnej klasie mamy do dyspozycji tablicę, na której mogę pisać w czasie rzeczywistym tłumacząc różne tureckie gramatyczne zawiłości. Mam też możliwość udostępniania Wam plików video i audio, również w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w dobrej jakości i bez zakłóceń (jak ma to miejsce na Skype) możemy ćwiczyć rozumienie ze słuchu i oglądać klipy inspirujące do dyskusji.

W ramach kursów uzyskacie także dostęp do aplikacji edukacyjnych przeznaczonych do ćwiczenia języka korzystając ze smartphona, tabletu lub komputera. Zadania utworzone przeze mnie na platformie LearningApps automatycznie się sprawdzają, monitorujecie więc swoje postępy na bieżąco, a ja mogę sprawdzić jak Wam idzie 😉

Sprawdźcie szczegóły i zapiszcie się już dziś! Zapraszam!