turecki online
Turecki online – oferta 2019

Kurs tureckiego online w grupie

Zapisy na semestr jesienny 2019 ruszyły!

Zapisz się już dziś!

Od września 2019 ruszą nowe grupy na wszystkich poziomach zaawansowania – od zupełnie początkujących A1.1 do bardzo zaawansowanych C2.

 

Tutaj pojawią się aktualizacje terminów zajęć poszczególnych grup, które ustalimy wspólnie w miarę napływu zgłoszeń.

Ile trwa semestr?

  • będziemy spotykać się raz w tygodniu na trzy godziny lekcyjne (tj. 2h 15 minut)
  • kurs jesienny obejmuje 45 godzin (tj. 15 spotkań)
  • według wstępnego planu ostatnie, piętnaste spotkanie wypadnie w grudniu, w tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia
    • termin ostatnich zajęć może ulec zmianie ze względu na wypadające święta lub przypadki losowe

Ile kosztuje kurs tureckiego online?

15 spotkań po 3 godziny lekcyjne: 1 godzina lekcyjna = 25 zł = 75 x 15 = 1125 zł
Możesz zapłacić w wygodny dla siebie sposób: raty 3 * 375 zł lub 4 * 285 zł

***

Firma Artaga cały czas się rozwija więc proponuję Wam sprawdzenie nowej, zaktualizowanej oferty kursów języka tureckiego online.

Kursy językowe online kojarzą się zazwyczaj ze Skype’m. Sprowadzają się do rozmowy za pośrednictwem tego komunikatora, z ewentualnymi dodatkowymi elementami. I ja w ten sposób prowadziłam i nadal prowadzę część swoich lekcji w sieci, ale chciałabym spróbować czegoś nowego, skorzystać z ciągle rozwijających się możliwości technologicznych.

Dlatego Już dziś zapraszam do wpisywania się na kursy online w semestrze jesiennym 2019, które prowadzić będę już nie przez Skype lecz za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Jest ona przeznaczona przede wszystkim do organizacji webinarów, czyli wykładów online, ale sprawdza się też bardzo dobrze w prowadzeniu bardziej interaktywnych zajęć praktycznych.

W wirtualnej klasie mamy do dyspozycji tablicę, na której mogę pisać w czasie rzeczywistym tłumacząc różne tureckie gramatyczne zawiłości. Mam też możliwość udostępniania Wam plików video i audio, również w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w dobrej jakości i bez zakłóceń (jak ma to miejsce na Skype) możemy ćwiczyć rozumienie ze słuchu i oglądać klipy inspirujące do dyskusji.

W ramach kursów uzyskacie także dostęp do aplikacji edukacyjnych przeznaczonych do ćwiczenia języka korzystając ze smartphona, tabletu lub komputera. Zadania utworzone przeze mnie na platformie LearningApps automatycznie się sprawdzają, monitorujecie więc swoje postępy na bieżąco, a ja mogę sprawdzić jak Wam idzie 😉 Ćwiczenia możecie wypróbować już teraz klikając: tutaj – Wirtualne ćwiczenia – sprawdź się!

Sprawdź szczegóły i zapisz się już dziś! Zapraszam!

turecki@artaga.edu.pl  /   723 26 13 13