Agata Pawlina Artaga
          Agata Pawlina

„Agata ma bardzo dobre metody prowadzenia zajęć, doskonale zna turecką gramatykę, również polską. Atmosfera jest super, nigdy się nie nudziłem. Polecam każdemu, kto chce się uczyć tureckiego”. ~ Alex

„Agata jest osobą bardzo zaangażowaną, co pozwala szybko dopasować tok zajęć do oczekiwań ucznia. Lekcje są przemyślane i ciekawe, a przygotowane materiały różnorodne. Atmosfera, nawet przy tak dużej intensywności zajęć, jest świetna. Polecam wszystkim”.
~ Karolina

Jestem absolwentką Turkologii przy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, obecnie doktorantką Wydziału Filologicznego UJ. Na Uczelni prowadzę zajęcia z Praktycznej nauki języka tureckiego.

Łącząc wiedzę językoznawczą z doświadczeniem wyniesionym z prowadzenia zajęć w szkole języka tureckiego opracowałam własną, skuteczną metodę nauczania, dostosowaną do potrzeb użytkowników języka polskiego. Prowadząc zajęcia korzystam z najnowszych podręczników do nauki języka tureckiego

Pracując indywidualnie i w grupach przebieg kursu dostosowuję do indywidualnych potrzeb uczniów. Każdą grupę uczę nieco inaczej, przyglądając się postępom w naszej wspólnej pracy i w razie potrzeby modyfikując program.

Atmosfera zajęć jest przyjemna i luźna, przy jednoczesnej gwarancji profesjonalizmu i stawianiu wymagań. Sprzyja otwarciu się i wraz ze zdobywaną wiedzą umożliwia stopniowe przechodzenie do konwersacji. Moi uczniowie wiedzą, że wymagam od nich co najmniej tak dużo jak od siebie!

Zapraszam do zapoznania się z opiniami na temat moich zajęć na stronie e-korepetycje.

Ze mną nigdy nie marnujesz czasu i zdobywasz wiedzę na temat języka i kultury tureckiej na różne sposoby!