Turecki online – indywidualnie lub w grupie

Kraków, Wrocław i Katowice są dla Ciebie za daleko, cenisz sobie mobilność i lubisz nowe technologie lub po prostu wolisz uczyć się nie wychodząc z domu? Nasza oferta „Turecki online” jest właśnie dla Ciebie!

Wirtualna klasa

W wirtualnej klasie na platformie ClickMeeting mamy do dyspozycji:
interaktywną tablicę, na której dużo wygodniej mogę objaśniać różne gramatyczne zagadnienia,
udostępnianie plików audio i video, szczególnie przydatne do ćwiczeń na rozumienie ze słuchu,
udostępnianie tablicy w formie pdf po każdej lekcji – nie musisz robić notatek na bieżąco –
oraz oczywiście porozumiewamy się bezpośrednio za pośrednictwem mikrofonów i kamer (jeśli chcemy).

Aplikacje edukacyjne

Ponadto, zamiast zwykłych zadań domowych, w ramach moich kursów, otrzymujesz dostęp do aplikacji edukacyjnych na platformie LearningApps, które przygotowuję bezpośrednio po naszych zajęciach, specjalnie dla Ciebie. Wypełniając ćwiczenia na komputerze lub smartphonie otrzymujesz odpowiedź dotyczącą ich poprawności od razu – ćwiczenia sprawdzane są automatycznie w aplikacji.

Możesz sprawdzić jak to działa wypełniając przykładowe zadanie: ćwiczenie na harmonię samogłoskową.

Lekcje indywidualne online Zapisz się!

Aby uczestniczyć w kursie tego typu potrzebujesz jedynie słuchawek z mikrofonem oraz szybkiego internetu, żeby nie denerwowały nas zakłócenia i problemy techniczne.

nauka tureckiego
Turecki online

Nauka tureckiego online nie różni się kursów stacjonarnych, z wyjątkiem wykorzystywania nowoczesnych technologii. Możesz więc zapoznać się ze szczegółami mojej oferty dla uczniów indywidualnych tutaj. Zanim zaczniemy kurs ustalimy Twój poziom zaawansowania językowego i potrzeby. Jeżeli lubisz eksperymentować i nie boisz się wynalazków to możemy wykorzystywać interaktywną platformę ClickMeeting oraz aplikacje edukacyjne zamiast zwykłych „zadań domowych”. Jeśli natomiast wolisz bardziej tradycyjne metody, możemy spotykać się na Skype, a materiały do każdej lekcji będę przesyłać Ci mailem.

CENA to 80 zł za godzinę lekcyjną (45 minut)!

Turecki online w grupie Zapisz się!

Lekcja online w grupie kosztuje tylko 25 zł!

Semestr online trwa 45 lub 60 godzin, wszystko zależy od Waszych preferencji. Otrzymujecie materiały na każde zajęcia z kilkudniowym wyprzedzeniem, możecie je dla siebie wydrukować lub korzystać z wersji elektronicznej w wirtualnej sali lekcyjnej.

Poza tym, kurs nie różni się niczym od kursów stacjonarnych, o których możecie poczytać tutaj.

Przykładowy wygląd naszej wirtualnej klasy (ClickMeeting).