turecki online

UWAGA! 17.09.2020 – kursy w semestrze zimowym 2020 – nie odbędą się!

Kursy tureckiego online

Zapisy na semestr zimowy 2020!

I tura: do 15.09.2020

Zapisz się już dziś!

W październiku 2020 ruszą nowe grupy online oraz lekcje indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania – od zupełnie początkujących A1.1 do bardzo zaawansowanych C2.

Równocześnie informuję, że w semestrze zimowym 2020 nie będzie kursów stacjonarnych.
Zobacz szczegóły oferty online poniżej oraz na stronie dedykowanej kursom online.

Tutaj pojawią się aktualizacje terminów zajęć poszczególnych grup, które ustalimy wspólnie w miarę napływu zgłoszeń.

Ile trwa semestr?

  • będziemy spotykać się raz w tygodniu na trzy godziny lekcyjne (tj. 2h 15 minut)
  • semestr obejmuje 45 godzin (tj. 15 spotkań)

Ile kosztuje kurs tureckiego online w grupie?

15 spotkań po 3 godziny lekcyjne: 1 godzina lekcyjna = 25 zł = 75 x 15 = 1125 zł
Możesz zapłacić w wygodny dla siebie sposób: raty 3 * 375 zł lub 4 * 285 zł

Ile kosztuje kurs tureckiego online indywidualnie?

Lekcja indywidualna (45 minut) kosztuje 80 zł. Kurs jest całkowicie dopasowany do Twoich potrzeb – zarówno pod względem programu, podręczników i pozostałych treści merytorycznych jak i w kwestiach formalnych: terminy zajęć ustalamy jednorazowo lub „na bieżąco” na początku każdego miesiąca. Możemy spotykać się raz w tygodniu na 90 minut, raz w tygodniu na godzinę lub dwa razy w tygodniu na godzinę lub na 45 minut – zależy jak Ci wygodniej.

Wyślij do mnie maila i ustalimy szczegóły 🙂 : turecki@artaga.edu.pl

***

turecki online
Wirtualna klasa – Click Meeting

Kursy językowe online w firmie Artaga Sp. z o.o. to nie spotkania na Skype. Lekcje prowadzę za pośrednictwem platformy ClickMeeting, która świetnie sprawdza się podczas interaktywnych zajęć praktycznych.

W wirtualnej klasie mamy do dyspozycji tablicę, na której mogę pisać w czasie rzeczywistym tłumacząc różne gramatyczne zawiłości. Mam też możliwość udostępniania Wam plików video i audio, również w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w dobrej jakości i bez zakłóceń (o ile sprzęt i jakość połączenia internetowego wszystkich uczestników spotkania na to pozwalają) możemy ćwiczyć rozumienie ze słuchu i oglądać klipy inspirujące do dyskusji.

W ramach kursów uzyskujecie także dostęp do aplikacji edukacyjnych przeznaczonych do ćwiczenia języka tureckiego za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Zadania utworzone przeze mnie na platformie LearningApps automatycznie się sprawdzają, monitorujecie więc swoje postępy na bieżąco, a ja mogę sprawdzić jak Wam idzie 😉 Ćwiczenia możecie wypróbować już teraz klikając: tutaj: Wirtualne ćwiczenia – sprawdź się!

Sprawdź szczegóły i zapisz się już dziś! Zapraszam!

turecki@artaga.edu.pl

  • Date27.08-15.09.2020
  • ClientZapisy 20/21

Zaangażowana, kompetentna, elokwentna, bardzo elastyczna terminowo, otwarta na potrzeby uczniów – wszystko co potrzeba żeby skutecznie nauczać 🙂 Polecam!