Turecki w grupach – jesień 2021

Nowe grupy A1 i A2 startują w październiku!

Zapisz się już dziś!

Przed nami ostatni tydzień wakacyjnych intensywnych kursów tureckiego i już dziś chciałabym ogłosić, że jesienią wystartują nowe grupy na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Dziękuję za wszystkie zgłoszenia, które spłynęły do mnie przez wakacje. W połowie września spodziewajcie się maila z informacjami szczegółowymi dotyczącymi organizacji semestru jesienno-zimowego 2021/22.

Planuję utworzyć wyłącznie grupy online.

Możecie zgłaszać się na kursy w trybie ciągłym, także w przypadku zainteresowania kursami na wyższych poziomach – będę odmrażać kolejne grupy sukcesywnie, w miarę napływania zgłoszeń.

turecki online
Turecki online

Ile trwa semestr?

  • będziemy spotykać się raz w tygodniu na trzy godziny lekcyjne (tj. 2h 15 minut)
  • kurs jesienny 2021/22 obejmuje 45 godzin (tj. 15 spotkań)
  • spotkania odbywają się online
  • terminy spotkań grup:
    • grupa średnio-zaawansowana (A2) – wtorki, godz. 18-20:15, start: 05.10.2021 r.
    • grupa podstawowa (A1) – poniedziałki, godz. 17:30-19:45, start: 18.10.2021 r.

 

Ile kosztuje kurs tureckiego?

15 spotkań po 3 godziny lekcyjne: 1 godzina lekcyjna = 25 zł = 75 x 15 = 1125 zł
Możesz zapłacić w wygodny dla siebie sposób: raty 3 * 375 zł lub 4 * 285 zł

***

kurs tureckiego
Kurs tureckiego stacjonarnie i online

Kursy stacjonarne w Krakowie odbywają się w siedzibie firmy Artaga Sp. z o.o., w centrum, na ul. Szlak (biurowiec znajdujący się na przeciwko Politechniki Krakowskiej, okolice Galerii Krakowskiej).

Lekcje tureckiego online prowadzę natomiast za pośrednictwem platformy ClickMeeting. W wirtualnej klasie mamy do dyspozycji tablicę, na której mogę pisać w czasie rzeczywistym tłumacząc różne tureckie gramatyczne zawiłości. Wy również możecie włączyć się w pisanie na tablicy i uzupełniać ćwiczenia na bieżąco. Mam też możliwość udostępniania Wam plików video i audio, dzięki czemu możemy ćwiczyć rozumienie ze słuchu i oglądać klipy inspirujące do dyskusji.

W ramach kursów (zarówno online jak i stacjonarnych) uzyskujecie dostęp do aplikacji edukacyjnych przeznaczonych do ćwiczenia gramatyki i powtarzania słówek z użyciem smartphona, tabletu lub komputera. Zadania utworzone przeze mnie na platformie LearningApps automatycznie się sprawdzają, monitorujecie więc swoje postępy samodzielnie, a ja mogę sprawdzić jak Wam idzie i w miarę potrzeby wprowadzać zmiany do planu pracy danej grupy 😉 Ćwiczenia możecie wypróbować już teraz klikając tutaj: Wirtualne ćwiczenia – sprawdź się!

Sprawdź szczegóły i zapisz się już dziś!

Zapraszam! Agata Pawlina

turecki@artaga.edu.pl

  • ClientSemestr jesienny 2021/22

Bardzo dobra nauczycielka, świetnie tłumaczy zawiłości tureckiej gramatyki, podpowiada sprytne sposoby na zapamiętanie lub skojarzenie danych zasad gramatycznych lub grup słów 🙂 Polecam.