Turecki w grupach – wiosna 2022

Nowe grupy A1 i A2 wystartują w marcu!

Zapisz się już dziś!

Ferie zimowe powoli dobiegają końca pora więc by zaplanować wiosenne kursy tureckiego! Nowe grupy na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym wystartują w marcu! Dziękuję za wszystkie zgłoszenia, które spłynęły do mnie do tej pory – biorę Wasze preferencje terminowe pod uwagę. Pod koniec lutego możecie spodziewać się maila z informacjami szczegółowymi dotyczącymi organizacji semestru wiosenno-letniego 2022.

Planuję utworzyć wyłącznie grupy online.

Możecie zgłaszać się na kursy w trybie ciągłym, także w przypadku zainteresowania kursami na wyższych poziomach – będę odmrażać kolejne grupy sukcesywnie, w miarę napływania zgłoszeń.

turecki online
Turecki online w Artaga Sp. z o.o.

Ile trwa semestr?

  • będziemy spotykać się raz w tygodniu na trzy godziny lekcyjne (tj. 2h 15 minut)
  • kurs wiosenny 2022 obejmuje 45 godzin (tj. 15 intensywnych spotkań)
  • spotkania odbywają się online

 

 

 

Terminy spotkań: [ostatnia aktualizacja: 21.02.2022]

Terminy mogą jeszcze ulec zmianie – wszystko zależy od Waszych preferencji. Wpisujcie preferowany dzień i godzinę zajęć w zgłoszeniu.

  • grupa średnio-zaawansowana (A2.1) – poniedziałki, godz. 17-19:15, start: 21.03.2021 r.
  • grupa podstawowa (A1.1) – wtorki, godz. 17:-19:15, start: 22.03.2022 r.

 

Ile kosztuje kurs tureckiego?

15 spotkań po 3 godziny lekcyjne: 1 godzina lekcyjna = 25 zł = 75 x 15 = 1125 zł
Możesz zapłacić w wygodny dla siebie sposób: raty 3 * 375 zł lub 4 * 285 zł

***

kurs tureckiego
Kurs tureckiego online, Artaga Sp. z o.o.

Lekcje tureckiego online prowadzę za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

W wirtualnej klasie mamy do dyspozycji tablicę, na której mogę pisać w czasie rzeczywistym tłumacząc różne tureckie gramatyczne zawiłości. Wy również możecie włączyć się w pisanie na tablicy i uzupełniać ćwiczenia na bieżąco. Mam też możliwość udostępniania Wam plików video i audio, dzięki czemu możemy ćwiczyć rozumienie ze słuchu i oglądać klipy inspirujące do dyskusji.

W ramach kursów uzyskujecie dostęp do aplikacji edukacyjnych przeznaczonych do ćwiczenia gramatyki i powtarzania słówek z użyciem smartphona, tabletu lub komputera. Zadania utworzone przeze mnie na platformie LearningApps automatycznie się sprawdzają, monitorujecie więc swoje postępy samodzielnie, a ja mogę sprawdzić jak Wam idzie i w miarę potrzeby wprowadzać zmiany do planu pracy danej grupy 😉 Ćwiczenia możecie wypróbować już teraz klikając tutaj: Wirtualne ćwiczenia – sprawdź się!

Sprawdź szczegóły i zapisz się już dziś!

Zapraszam! Agata Pawlina

turecki@artaga.edu.pl

  • Datemarzec - czerwiec 2022
  • ClientKursy tureckiego

Zaangażowana, kompetentna, elokwentna, bardzo elastyczna terminowo, otwarta na potrzeby uczniów – wszystko co potrzeba żeby skutecznie nauczać 🙂 Polecam!