Kurs tureckiego online w grupie i indywidualnie

Zapisz się już dziś!

turecki online
Język turecki online – oferta 2020

Od stycznia 2020 możecie zapisywać się wyłącznie na kursy tureckiego online (kliknij by zapoznać się ze szczegółami oferty!). Ruszą one w marcu 2020, ale chętnych zbieram już od dziś.

W bieżącym roku, od stycznia do sierpnia, nie będę prowadzić kursów stacjonarnych – spotkania wirtualne to jedyna możliwość uczenia się ze mną tureckiego 😉 Zapraszam!

 

W aktualnościach pojawią się aktualizacje terminów zajęć poszczególnych grup, które ustalimy wspólnie w miarę napływu zgłoszeń. Poniżej możecie zapoznać się ze szczegółami oferty kursów w grupie i indywidualnych, a w razie dalszych pytań – piszcie do mnie: turecki@artaga.edu.pl

Kurs online w grupie:

Ile trwa semestr?

  • będziemy spotykać się raz w tygodniu na trzy godziny lekcyjne (tj. 2h 15 minut)
  • kurs jesienny obejmuje 45 godzin (tj. 15 spotkań)

Ile kosztuje kurs tureckiego online w grupie?

15 spotkań po 3 godziny lekcyjne: 1 godzina lekcyjna = 25 zł = 75 x 15 = 1125 zł
Możesz zapłacić w wygodny dla siebie sposób: raty 3 * 375 zł lub 4 * 285 zł

***

Firma Artaga Sp. z o.o. cały czas się rozwija więc proponuję Wam sprawdzenie nowej, zaktualizowanej oferty kursów języka tureckiego online.

Kursy językowe online kojarzą się zazwyczaj ze Skype’m. Sprowadzają się do rozmowy za pośrednictwem tego komunikatora, z ewentualnymi dodatkowymi elementami. I ja w ten sposób prowadziłam i nadal prowadzę część swoich indywidualnych zajęć w sieci. W grupach spotykamy się jednak korzystając z bardziej nowoczesnej i urozmaiconej technologii:  za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Jest ona przeznaczona przede wszystkim do organizacji webinarów, czyli wykładów online, ale sprawdza się też bardzo dobrze w prowadzeniu bardziej interaktywnych zajęć praktycznych.

W wirtualnej klasie mamy do dyspozycji tablicę, na której mogę pisać w czasie rzeczywistym tłumacząc różne tureckie gramatyczne zawiłości. Mam też możliwość udostępniania Wam plików video i audio, również w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w dobrej jakości i bez zakłóceń możemy ćwiczyć rozumienie ze słuchu i oglądać klipy (także na youtube), inspirujące do dalszej dyskusji.

W ramach kursu uzyskacie także dostęp do dedykowanych aplikacji edukacyjnych przeznaczonych do ćwiczenia języka tureckiego za pomocą smartphona, tabletu lub komputera. Zadania utworzone przeze mnie na platformie LearningApps automatycznie się sprawdzają, monitorujecie więc swoje postępy na bieżąco, a ja mogę sprawdzić jak Wam idzie 😉 Ćwiczenia możecie wypróbować już teraz klikając: tutaj – Wirtualne ćwiczenia – sprawdź się!

Indywidualny kurs online

Aby uczestniczyć w kursie tego typu potrzebujesz jedynie słuchawek z mikrofonem oraz szybkiego internetu, żeby nie denerwowały nas zakłócenia i problemy techniczne.

nauka tureckiego
Turecki online

Nauka tureckiego online nie różni się kursów stacjonarnych, z wyjątkiem wykorzystywania nowoczesnych technologii. Możesz więc zapoznać się ze szczegółami mojej oferty dla uczniów indywidualnych tutaj. Zanim zaczniemy kurs ustalimy Twój poziom zaawansowania językowego i potrzeby. Jeżeli lubisz eksperymentować i nie boisz się wynalazków to możemy wykorzystywać interaktywną platformę ClickMeeting oraz aplikacje edukacyjne zamiast zwykłych „zadań domowych”. Jeśli natomiast wolisz bardziej tradycyjne metody, możemy spotykać się na Skype, a materiały do każdej lekcji będę przesyłać Ci mailem.

CENA to 80 zł za godzinę lekcyjną (45 minut)!

Zapisz się już dziś!

turecki@artaga.edu.pl  /   723 26 13 13