turecki online
Turecki online – oferta 2021

Kurs tureckiego online w grupie

Nowa grupa A1 ruszy 18 maja 2021!

Zapisz się już dziś!

W połowie maja 2021 ruszy nowa grupa początkująca, co zakończy czas zawieszenia kursów języka tureckiego trwający cały jesienno-zimowy semestr 2020/21. Możecie Państwo zgłaszać zainteresowanie kursami na wyższych poziomach zaawansowania – będę odmrażać kolejne grupy sukcesywnie, w miarę napływania zgłoszeń.

Ile trwa semestr?

  • będziemy spotykać się raz w tygodniu na trzy godziny lekcyjne (tj. 2h 15 minut)
  • proponowane terminy spotkań to: poniedziałki lub wtorki godz. 17-19:15 lub 18-20:15
    • ostateczny termin potwierdzę około 4 maja i zamieszczę informację w tym miejscu
  • kurs letni 2021 obejmuje 45 godzin (tj. 15 spotkań)
  • według wstępnego planu ostatnie, piętnaste spotkanie wypadnie 24 sierpnia
    • termin ostatnich zajęć może ulec zmianie ze względu na wypadające święta lub przypadki losowe

Ile kosztuje kurs tureckiego online?

15 spotkań po 3 godziny lekcyjne: 1 godzina lekcyjna = 25 zł = 75 x 15 = 1125 zł
Możesz zapłacić w wygodny dla siebie sposób: raty 3 * 375 zł lub 4 * 285 zł

***

Firma Artaga Sp. z o.o. stale aktualizuje swoją ofertę kursów języka tureckiego online. Rok 2020 przyniósł rozwój digitalnych technologii edukacyjnych, dzięki czemu nasze zajęcia są jeszcze bardziej atrakcyjne i interaktywne.

Lekcje tureckiego prowadzę za pośrednictwem platformy ClickMeeting. W wirtualnej klasie mamy do dyspozycji tablicę, na której mogę pisać w czasie rzeczywistym tłumacząc różne tureckie gramatyczne zawiłości. Wy również możecie włączyć się w pisanie na tablicy i uzupełniać ćwiczenia na bieżąco. Mam też możliwość udostępniania Wam plików video i audio, dzięki czemu możemy ćwiczyć rozumienie ze słuchu i oglądać klipy inspirujące do dyskusji.

W ramach kursów uzyskacie dostęp do aplikacji edukacyjnych do ćwiczenia gramatyki i powtarzania słówek z użyciem smartphona, tabletu lub komputera. Zadania utworzone przeze mnie na platformie LearningApps automatycznie się sprawdzają, monitorujecie więc swoje postępy na bieżąco, a ja mogę sprawdzić jak Wam idzie i w miarę potrzeby wprowadzać zmiany do planu pracy danej grupy 😉 Ćwiczenia możecie wypróbować już teraz klikając tutaj: Wirtualne ćwiczenia – sprawdź się!

Sprawdź szczegóły i zapisz się już dziś!

Zapraszam! Agata Pawlina

turecki@artaga.edu.pl

  • Date18.05-24.08.2021
  • ClientKurs tureckiego A1

Agata świetnie tłumaczy zawiłości języka tureckiego. Zajęcia były czystą przyjemnością. Nie było atmosfery 'szkolnej’. Materiał przerobiliśmy całkiem spory. No i to poczucie humoru 🙂 polecam!