Właściwa osoba na właściwym miejscu;) To jedno zdanie obrazuje jaka jest Agata i w jaki sposób uczy języka tureckiego. Jest osobą cierpliwą, która bardzo dokładnie potrafi wytłumaczyć gramatykę. Posiada bardzo duży zasób wiedzy zarówno w zakresie języka jak i samej kultury. Rzetelnie wykonuje swoją pracę i motywuje swoich uczniów do nauki oraz konwersacji. Nie narzuca zadań, podręczników itp. pozostawia wybór i łatwo się do niego przystosowuje. Zdecydowanie mogę polecić Agatę jako wspaniałego nauczyciela tureckiego. Podczas zajęć nie będziesz się nudzić i nauka jak najbardziej może przerodzić się w pasję 😉

Od kilku miesięcy uczę się języka tureckiego z Agatą. W niezwykle prosty sposób Agatka potrafi wyjaśnić wszelkie zawiłości gramatyczne języka. Uwierzyłam, że tureckiego można się nauczyć. Na każdą kolejna lekcję czekam z radością. Oprócz tego, że uczę się języka mojego ulubionego kraju, to jeszcze mam kontakt z niezwykle interesującą osobą, jaką jest Agata.

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia. Podczas zajęć zawsze zaangażowana. Elastyczna pod kątem terminów lekcji. Posiada dużą wiedzę o Turcji i języku tureckim. Chętnie i zrozumiałe tłumaczy zawiłości tego pięknego języka.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć i chętnie w nich uczestniczę.

Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Agata biegle włada językiem tureckim w mowie i piśmie, posiada również ogromną wiedzę na temat kultury i historii Turcji. Świetnie potrafi wytłumaczyć gramatykę. Lekcje są bardzo ciekawe, przygotowane materiały różnorodne i dopasowane do potrzeb ucznia. Agata zawsze znajduje czas na prowadzenie zajęć, jest otwarta i bardzo cierpliwa. Gorąco polecam naukę języka tureckiego u Agaty :-). Sukces gwarantowany :-D.

Już od ponad pół roku uczę się u Agaty i widzę naprawdę fajne efekty. Poza tym mam z tej nauki sporo przyjemności. Polecam Agatę jako nauczycielkę nie tylko dla tego, że jest wykwalifikowanym filologiem języka tureckiego, ale też ma serce do przekazywania swojej wiedzy. A język turecki jest niezwykły 🙂

Agata jest wyjątkową kompetentną nauczycielką. Nie tylko biegle mówi po turecku, ale również dysponuje szeroką wiedzą lingwistyczną pozwalającą jej na profesjonalne, a jednocześnie przystępne wyjaśnienie wszelkich zawiłości gramatyki tego języka.

Jest zawsze starannie przygotowana do zajęć. Wymaga dużo, ale w granicach możliwości ucznia. Lekcje są intensywne, dynamicznie prowadzone i poparte dużą ilością ćwiczeń. Nie sposób się nudzić.
Dużym atutem Agaty jest również znajomość kultury i historii Turcji.
Gorąco polecam Agatę.

Agata jest osobą bardzo zaangażowaną, co pozwala szybko dopasować tok zajęć do oczekiwań ucznia. Lekcje są przemyślane i ciekawe, a przygotowane materiały różnorodne. Atmosfera, nawet przy tak dużej intensywności zajęć, jest świetna. Polecam wszystkim.

 

Wszystkie opinie przeczytać możesz na moim profilu na portalu e-korepetycje.