Agata Pawlina Artaga
       

„Agata ma bardzo dobre metody prowadzenia zajęć, doskonale zna turecką gramatykę, również polską. Atmosfera jest super, nigdy się nie nudziłem. Polecam każdemu, kto chce się uczyć tureckiego”. ~ Alex

„Agata jest osobą bardzo zaangażowaną, co pozwala szybko dopasować tok zajęć do oczekiwań ucznia. Lekcje są przemyślane i ciekawe, a przygotowane materiały różnorodne. Atmosfera, nawet przy tak dużej intensywności zajęć, jest świetna. Polecam wszystkim”. ~ Karolina

dr Agata Pawlina – prowadzi kursy języka tureckiego w firmie Artaga Sp. z o.o.

Jestem doktorem nauk humanistycznych w dziedzinie Językoznawstwo, obecnie pracuję w Katedrze Turkologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Łącząc wiedzę językoznawczą z wieloletnim doświadczeniem wyniesionym z prowadzenia zajęć ze studentami i uczniami wypracowałam własną, skuteczną metodę nauczania, dostosowaną do potrzeb użytkowników języka polskiego. Kursy w firmie Artaga Sp. z o.o. oparte są na moim autorskim programie nauczania.

Pracując indywidualnie i w grupach przebieg kursu dostosowuję do indywidualnych potrzeb uczniów. Każdą grupę uczę nieco inaczej przyglądając się postępom w naszej wspólnej pracy i w razie potrzeby modyfikując program.

Atmosfera zajęć jest przyjemna i luźna przy jednoczesnej gwarancji profesjonalizmu i stawianiu wymagań. Sprzyja otwarciu się i wraz ze zdobywaną wiedzą umożliwia stopniowe przechodzenie do konwersacji. Moi uczniowie wiedzą, że wymagam od nich co najmniej tak dużo jak od siebie!

Zapraszam do zapoznania się z opiniami na temat moich zajęć grupowych, indywidualnych i online, także na stronie e-korepetycje.

Ze mną nigdy nie marnujesz czasu i zdobywasz wiedzę na temat języka i kultury tureckiej na różne sposoby!