Nauka tureckiego online

Indywidualnie

Kraków, Wrocław i Katowice są dla Ciebie za daleko, cenisz sobie mobilność i lubisz nowe technologie lub po prostu wolisz uczyć się nie wychodząc z domu? Nauka w trybie online jest właśnie dla Ciebie!

Aby uczestniczyć w kursie tego typu potrzebujesz jedynie Skype’a i w miarę szybkiego internetu, żeby nie denerwowały nas zakłócenia!

nauka tureckiego
Turecki online!

Nauka tureckiego online nie różni się kursów stacjonarnych, z wyjątkiem wykorzystywania nowoczesnych technologii i ceny. Możesz więc zapoznać się ze szczegółami mojej oferty dla uczniów indywidualnych tutaj. Zanim zaczniemy kurs ustalimy Twój poziom zaawansowania językowego i potrzeby. Jeżeli lubisz czasem poeksperymentować i nie boisz się wynalazków to możemy wykorzystywać interaktywną platformę edukacyjną Prezi.com. Jeśli natomiast wolisz bardziej tradycyjne metody, będę przesyłać Ci mailem materiały potrzebne do każdej lekcji.

CENA to 70 zł za godzinę lekcyjną (45 minut)!

W grupie Zapisz się!

Od 2017 roku prowadzę także grupowe kursy tureckiego online, za pośrednictwem konferencji Skype,

        Wirtualna sala lekcyjna w ClickMeeting

a w 2018 zaczęłam wykorzystywać także technologię stworzoną dla webinariów (ClickMeeting), która pozwala na płynniejsze prowadzenie zajęć w grupie niż Skype.

Lekcja online w grupie kosztuje 25 zł!

Semestr online trwa 45 lub 60 godzin, wszystko zależy od Waszych preferencji. Otrzymujecie materiały na każde zajęcia z kilkudniowym wyprzedzeniem, możecie je dla siebie wydrukować lub korzystać z wersji elektronicznej w wirtualnej sali lekcyjnej. Poza tym, kurs nie różni się niczym od kursów stacjonarnych, o których możecie poczytać tutaj.