Nauka tureckiego online

Indywidualnie

Kraków, Wrocław i Katowice są dla Ciebie za daleko, cenisz sobie mobilność i lubisz nowe technologie lub po prostu wolisz uczyć się nie wychodząc z domu? Nauka w trybie online jest właśnie dla Ciebie!

Aby uczestniczyć w kursie tego typu potrzebujesz jedynie Skype’a i w miarę szybkiego internetu, żeby nie denerwowały nas zakłócenia!

nauka tureckiego
Turecki online!

Nauka tureckiego online nie różni się kursów stacjonarnych, z wyjątkiem wykorzystywania nowoczesnych technologii i ceny. Możesz więc zapoznać się ze szczegółami mojej oferty dla uczniów indywidualnych tutaj. Zanim zaczniemy kurs ustalimy Twój poziom zaawansowania językowego i potrzeby. Jeżeli lubisz czasem poeksperymentować i nie boisz się wynalazków to możemy wykorzystywać interaktywną platformę edukacyjną Prezi.com. Jeśli natomiast wolisz bardziej tradycyjne metody, będę przesyłać Ci mailem materiały potrzebne do każdej lekcji.

CENA to 70 zł za godzinę lekcyjną (45 minut)!

W grupie

Od 2017 roku prowadzę także grupowe kursy tureckiego online, za pośrednictwem konferencji Skype. Zapisz się!

Lekcja online w grupie kosztuje tylko 20 zł!

Semestr online trwa 45 lub 60 godzin, wszystko zależy od Waszych preferencji. Otrzymujecie materiały na zajęcia przed rozpoczęciem kursu, możecie je dla siebie wydrukować lub korzystać z wersji elektronicznej. Poza tym i niższą ceną kurs nie różni się niczym od kursów stacjonarnych, o których możecie poczytać tutaj.